Catalog right

Číslo inzerátu: 002484
Plat: od 0
26000
Kontakt: Prešov Nábor
Telefón: +421 512 901 601

mám záujem o túto pozíciu

Poslat příteli Vytisknout stránku doporučit známého
Práca v Čechách aj pre študentov a absolventov! Doprava zdarma + ubytovanie zabezpečené

Do našich logistických skladov aj do výroby ponúkame možnosť práce pre absolventov. Prax nie je podmienkou.

Máme voľné miesta aj pre študentov na letnú brigádu

Náplň práce:

• Sklad - vychystávanie tovaru podľa objednávky, práca so skenerom, balenie tovaru - práca vhodná pre študentov aj absolventov
• Výroba - jednoduchá montáž káblových zväzkov, konektorov, spínačov - práca vhodná pre absolventov

Požiadavky:

• chuť pracovať
• pracovitosť
• dobrý zdravotný stav a zrak
• flexibilita

Benefity:

• zaujímavé finančné ohodnotenie
• firemná doprava
• odmeny za dochádzku
• odmeny za kvalitu práce
• zabezpečené dotované ubytovanie
• pravidelné týždenné zálohy
• práca bez sprostredkovateľských poplatkov

Poznámka:

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím svoj životopis na email: nabor@centralwork.eu alebo kliknite na tlačítko vpravo "mám záujem o túto pozíciu".

185 EUR