Dodji u naš tim i obezbedi siguran posao sa zaradom do 1400 eur/brutto uz razne beneficije

  • Kde
    • Bratislava, SK
    • Lozorno, SK
  • Obor
    • Strojárstvo
  • Typ
    Plný
  • Plat
    767 – 1.400 Є
  • Kontaktná osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944
Nezadovoljan si trenutnim zaposlenjem? Obezbedi sebi konačno stabilno i stalno zaposlenje sa zaradom do 1400 eur/brutto

Náplň práce

U naš tim tražimo ozbiljne ljude sa Balkana, koji poseduju EU pasoš, stalnu boravišnu vizu u Slovačkoj republici ili krajanku.
Prijavi se i obezbedi stabilan posao uz veliki broj raznih beneficija.

Opis posla:

- montaža automobilskih komponenti
- vizuelna kontrola proizvoda
- rad u 3 smene
- pozicija je pogodnija za muškarce

RADNO MESTO: Lozorno kod Bratislave

PREVOZ do Lozorna je obezbedjen iz više smerova:

1. Šaštín Stráže - Čáry - Kuklov- Borský Sv. Jur - Sekule - Mor. Sv. Ján- Závod - Veľké Leváre- Malé Leváre- Gajary- Kostolište - Malacky -Pl. Štvrtok - Lozorno
2. Plav. Podhradie- Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek-Jabloňové- Lozorno
3. Senica - Čáčov - Dojč - Štefanov- B. Mikuláš - Lak. N Ves - Studienka - Malacky- Lozorno
4. Skalica - Holíč - Petrova Ves - Gbely - Brodské - Kúty-Lozorno
5. Bratislava - Záhorská Bystrica- Stupava - Lozorno
6. Jakubov - Suchohrad- Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
7. Veľké Leváre -Malé Leváre - Gajary - Kostolište- Malacky - Lozorno

Požiadavky

Ukoliko ste zainteresovani, pošaljite Vaš CV na e-mail: dordevic@centralwork.eu

Sve ostale informacije mozete dobiti pozivom na broj telefona +421 948 787 035

Zahvaljujemo se svima na interesovanju, kontaktiraćemo samo odabrane kandidate.

Benefity

- ugovor o radu,
- sprski kordinator,
- osnovna plata 767 evra / brutto, ukupno do 1100-1400 evra / brutto mesečno, (prema dužini prakse i rasporedu smena)
- DODATAK za rad po smenama prema Zakonu o radu,
- skokanski bonus od 50-200 evra,
- bonus za učinak i redovnost 150 evra,
- obezbedjen kvalitetan smeštaj koji je subvencionisan,
- obezbedjen prevoz od hostela do radnog mesta i nazad,
- bonovi za hranu u vrednosti 4 eura ( plaćate samo 0,81 eura),
- 13. i 14. plata,
- dodatak za pranje veša,
- akontacije jednom nedeljno,
- plata uvek na vreme,
- mogućnost napredovanja,
- zaposljavanje je BEZ IKAKVE PROVIZIJE.