Nákupca Stará Ľubovňa

  • Kde
    • Prešov, SK
    • Stará Ľubovňa, SK
  • Obor
    • Nákup
  • Typ
    Plný
  • Plat
    Dohodou
  • Kontaktná osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944
Rozširujeme náš tím a hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu "Nákupca". Kontaktuj nás alebo klikni na "Mám záujem"!

Náplň práce

- monitorovanie trhu,
- vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach,
- analyzovanie cenových ponúk, uzatváranie dodávateľských zmlúv a zadávanie objednávok,
- zodpovedanie za výber, zloženie a konečnú cenu objednávaných tovarov a služieb,
- reporting,
- spolupráca a komunikácia s ďalšími oddeleniami v rámci firmy (sklad, výroba).

Požiadavky

- prax na obdobnej pozícii - podmienkou,
- dobrý time management,
- aktívna znalosť anglického jazyka

Benefity

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
- možnosť dlhodobej spolupráce,
- občerstvenie na pracovisku,
- stravné lístky a ďalšie firemné benefity,
- parkovanie v areáli firmy,
- možnosť kariérneho rastu.