Tlmočník/Koordinátor s bulharským jazykom Bratislava

  • Kde
    • Bratislava, SK
    • Lozorno, SK
    • Malacky, SK
  • Obor
    • Služby
  • Typ
    Plný
  • Plat
    1.000 – 1.300 Є
  • Kontaktná osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944
Do nášho tímu v lokalite Bratislava hľadáme šikovného, samostatného a zodpovedného kandidáta na pozíciu Tlmočník/Koordinátor pre skupinu bulharských zamestnancov. Kontaktuj nás alebo klikni na "Mám záujem"!

Náplň práce

- tlmočenie z bulharského jazyka,
- užšia spolupráca s bulharskými zamestnancami v oblasti výroby,
- podpora pri komunikácii medzi slovenskými a bulharskými zamestnancami,
- pomoc pri ubytovaní a pri riešení bežných problémov,
- asistencia pri lekárskych prehliadkach

- PRACOVISKO: Lozorno pri Bratislave

Požiadavky

- prax na podobnej pozícii výhodou,
- aktívna znalosť bulharského a slovenského jazyka,
- dobré organizačné schopnosti,
- užívateľská znalosť PC,
- vodičský preukaz B - aktívny vodič

Benefity

- dlhodobá práca na HPP,
- zaujímavé platové ohodnotenie,
- kvalitné zaškolenie,
- príjemné pracovné prostredie,
- firemné auto, mobil a notebook k dispozícii,
- stravné lístky a ďalšie firemné benefity