Sales konzultant pre IT služby

  • Kde
    • Bratislava, SK
  • Obor
    • Informačné technológie
    • Predaj a obchod
  • Typ
    Plný
  • Plat
    1.000 – 1.200 Є
  • Kontaktná osoba
    Křížová, Sylvie
Pre nášho klienta, startupovú firmu v oblasti IT, hľadáme proaktívneho, dynamického a samostatného obchodníka. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, home office, firemný automobil a predovšetkým pohodové firemné prostredie.

Náplň práce

• vytipovanie nových obchodných príležitostí z radov veľkých a stredných firiem
• aktívne oslovovanie potenciálnych klientov
• prezentácia novej služby u potenciálnych zákazníkov
• monitoring trhu, príprava rôznorodých obchodných stratégií
• práca s interným CRM, spolupráca s kolegami naprieč spoločnosťou
• reporting nadriadeným, podieľanie sa na rozvoji firmy

Požiadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdelanie, vhodné aj pre absolventov
• skúsenosti na obdobnej obchodnej pozícii výhodou
• záujem o oblasť mobilných aplikácií, pokročilé IT znalosti
• umenie prepojiť oblasť biznisu a IT
• schopnosť pôsobivo a presvedčivo predstaviť IT službu
• aktívna znalosť anglického jazyka (obchodné rokovania)
• výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
• vysoké pracovné nasadenie, zameranie na výsledok
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič) podmienkou

Benefity

• dlhodobý pracovný pomer
• príjemné pracovné prostredie
• občerstvenie na pracovisku
• stravenkový paušál a ďalšie firemné benefity
• firemné auto, mobil aj notebook k dispozícii
• zaujímavý systém bonusov a odmien
• kvalitné zaškolenie
• nástup možný podľa dohovoru