Tlmočník/Koordinátor s gruzínskym jazykom - Hlohovec

  • Kde
    • Hlohovec, SK
  • Obor
    • Služby
  • Typ
    Plný
  • Plat
    1.100 – 1.100 Є
  • Kontaktná osoba
    Kočanová, Ivana
Do nášho tímu v lokalite Hlohovec hľadáme šikovného, samostatného a zodpovedného kandidáta na pozíciu Tlmočník/Koordinátor, ktorého náplňou práce bude:

Náplň práce

- tlmočenie z/do gruzínskeho/ruského jazyka
- užšia spolupráca so zamestnancami v oblasti výroby
- zaškoľovanie zamestnancov na smene
- podpora pri komunikácii medzi slovenskými a gruzínskymi zamestnancami
- pomoc pri ubytovaní a pri riešení bežných problémov
- asistencia pri lekárskych prehliadkach

Požiadavky

- prax na pozícii Tlmočníka výhodou
- aktívna znalosť ruského/gruzínskeho a slovenského jazyka
- dobré organizačné schopnosti
- užívateľská znalosť PC
- vodičský preukaz B - aktívny vodič

Benefity

dlhodobá práca na HPP, príp. možnosť aj na živnosť (mzda sa dohodne na osobnom pohovore),
zaujímavé platové ohodnotenie,
bývanie ZADARMO,
kvalitné zaškolenie,
príjemné pracovné prostredie,
občerstvenie na pracovisku,
ďalšie firemné benefity