Obnovené nástupy pre vodičov VZV pri Galante! Zvoz z okolitých obcí zabezpečený!

  • Kde
    • Galanta, SK
  • Obor
    • Logistika, doprava a zásobovanie
  • Typ
    Plný
  • Plat
    872 – 1.300 Є
  • Kontaktná osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944
Začíname sezónu ! Hľadáme skúsených vodičov VZV - poskytujeme zvozovú dopravu i ubytovanie ZADARMO.

Náplň práce

- práca v 3-smennej prevádzke,
- nakládka a vykládka kamiónov,
- zaskladňovanie, vyskladňovanie tovaru,
- vychystávanie tovaru podľa objednávok,
- práca so scanerom (prax nie je nutná, zaškolíme Vás),
- možnosť nadčasov,
- práca na HLAVNÝ pracovný pomer,
- práca s VZV alebo retrakom, - prax PODMIENKOU, preukaz Vám obnovíme alebo urobíme nový

Požiadavky

- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,
- dobrý zdravotný stav,
- manuálna zručnosť,
- flexibilita
- prax PODMIENKOU, preukaz Vám obnovíme alebo urobíme nový

Benefity

- 5,35 - 6,02€/hod., mesačne až 1.100 - 1.300€ + bonusy + príplatky podľa Zákonníka práce,
- mesačné BONUSY až do výšky 10%,
- SEZÓNNY bonus do výšky 150€/mesiac,
- ubytovanie ZADARMO
- doprava do práce ZADARMO,
- stravné lístky v hodnote 4,80€ ZADARMO,
- zálohy poskytujeme týždenne,
- výplata vždy načas.

Doprava ZADARMO zabezpečená zo smerov:
- Kráľová pri Senci - Jelka - Veľké Úľany - Sládkovičovo - Veľká Mača - Gáň
- Dunajská Streda - Veľké Dvorníky - Jahodná - Tomášikovo - Vozokany - Mostová - Čierny Brod - Košúty - Gáň,
- Selice - Trnovec nad Váhom - Šaľa-Veča - Dlhá nad Váhom - Šoporňa - Pata - Šoporňa - Gáň,
- Šaľa - Kráľová n/Váh. - Kajal - Galanta - Nebojsa - Gáň,
- Trstice - Kráľov Brod - Dolné Saliby - Horné Saliby - Matúškovo - Gáň,
- Horný Čepeň - Stredný Čepeň - Šintava - Sereď - Dolná Streda - Váhovce - Gáň,
- Kolárovo - Neded - Vlčany - Žiharec - Tešedíkovo - Diakovce - Gáň,
- Galanta - Gáň