Mzdová účtovníčka - Prešov

  • Kde
    • Prešov, SK
  • Obor
    • Ekonomika a podnikové financie
  • Typ
    Plný
  • Plat
    1.000 – 1.200 Є
  • Kontaktná osoba
    Křížová, Sylvie
Do stabilného kolektívu hľadáme šikovnú kolegyňu, ktorá má prax v oblasti mzdového účtovníctva. Ponúkame dlhodobú prácu, vyžadujeme však zodpovednosť a schopnosť plniť stanovené ciele.

Náplň práce

- spracovanie miezd pre našich zamestnancov (SK/CZ)
- vedenie mzdovej a personálnej agendy
- komunikácia s príslušnými úradmi, poisťovňami
- tímová práca, komunikácia s ostatnými pobočkami
- reporting nadriadeným
- pracovná doba 8:30 - 17:00 hod.

Požiadavky

- prax na pozícii mzdovej účtovníčky
- ZNALOSŤ Excelu, Wordu
- ovládanie českého jazyka - slovom i písmom
- časová flexibilita

Benefity

- dlhodobý pracovný pomer,
- novozrekonštruované priestory
- občerstvenie na pracovisku
- stravenkový paušál a ďalšie firemné benefity
- mobil aj notebook k dispozícii
- vstupné zaškolenie a následný priebežný mentoring
- nástup možný ihneď alebo podľa dohovoru