Administratívny/-a pracovník/-čka / Asistent koordinátora zákazok Bratislava

Sme personálna spoločnosť pôsobiaca viac ako 15 rokov na slovenskom a českom trhu a poskytujeme služby najmä logistickým a výrobným spoločnostiam. Vzhľadom na ďalší rast firmy hľadáme na pobočku do Bratislavy nového/-ú kolegu/-gyňu s proaktívnym a zodpovedným prístupom.

Náplň práce

• zabezpečenie administratívy spojenej s nástupom nových pracovníkov
• príprava pracovných zmlúv a dodatkov ku zmluvám
• komunikácia s novými pracovníkmi v anglickom jazyku
• zabezpečenie odvozu nových pracovníkov ku klientovi
• asistencia koordinátorovi zákaziek

Požiadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdelanie
• skúsenosti na podobnej pozícii v administratíve podmienkou
• aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
• vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
• prax v personálnej agentúre výhodou
• spoľahlivosť, starostlivosť, zodpovednosť
• organizačné a komunikačné schopnosti

Benefity

• dlhodobý pracovný pomer
• príjemné pracovné prostredie
• občerstvenie na pracovisku
• stravenkový paušál a ďalšie firemné benefity
• firemné auto, mobil aj notebook k dispozícii
• kvalitné zaškolenie, firemné akcie
• nástup možný ihneď alebo dohodou

  • Administratíva
  • Kde
    Bratislava, SK
  • Typ úväzku
    Plný
  • Plat
    1.000 – 1.100 Є
  • Kontaktná osoba
    Křížová Sylvie

Máte záujem o túto pozíciu?

Vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.

uveďte vo formáte +421 123 456 789

Životopis nepovinné

Súbor sem presuňte alebo ho nahrajte

Nenašli ste vhodnú pracovnú pozíciu?

Zanechajte nám svoje číslo.

Zavoláme vám späť.

Alebo nám zavolajte.

Radi zodpovieme vaše otázky.