Montážnik pre lanovkové systémy v EÚ

Pre popredného svetového výrobcu lanovkových systémov hľadáme samostatného a zodpovedného montážnika s možnosťou cestovania a spoznávania európskych krajín. Kontaktuj nás alebo klikni na "Mám záujem"!

Náplň práce

Si manuálne zručný, ovládaš cudzí jazyk a rád spoznávaš nové krajiny?

Máš dobré organizačné schopnosti, si zodpovedný a samostatný?

Ak si odpovedal na všetky otázky "áno", tak hľadáme práve Teba !

- Tvojou náplňou práce bude :

- samostatná organizácia a koordinácia rôznych montážnych procesov na stavbe s cieľom dodržať stanovené termíny a zaručiť ekonomicky a technicky správnu montáž,
- koordinácia montážneho procesu s externými spoločnosťami,
- montáž a údržba zariadení,
- kontrola existujúceho montážneho programu a vytvorenie samostatného montážneho programu (v spolupráci s technickým vedúcim pracoviska),
- príprava všetkých dokumentov súvisiacich s montážou (stavebný denník, formuláre, kontrolné zoznamy, technická dokumentácia atď.),
- dávanie pokynov a kontrola, či každý zamestnanec(externých firiem) dodržiava platné predpisy a prevádzkové pokyny týkajúce sa bezpečnosti práce, ako aj hygieny práce a či používa kolektívne ochranné prostriedky a dostupné osobné ochranné prostriedky,
- dokončenie inštalácie (technicky správna a správne fungujúca),
- samostatné podávanie správ technickému vedúcemu pracoviska,
- dodržiavanie bezpečnostných noriem, ktoré sa majú dodržiavať na stavenisku,
- dohľad nad organizáciou, čistotou a likvidáciou odpadu na stavenisku,
- kontrola náradia na stavenisku a tiež náradia subdodávateľov,
- kontrola dodaného materiálu,
- týždenné zapisovanie a zasielanie pridelených hodín na projektoch/nákladových strediskách.

Požiadavky

- odborná škola alebo prax v oblasti spracovania kovov - výhodou,
- skúsenosti s montážou,
- schopnosť čítať montážne výkresy,
- ochota cestovať,
- ochota pracovať nadčas,
- fyzická a duševná zdatnosť,
- technické znalosti,
- kreativita,
- pripravenosť na tímovú prácu,
- pripravenosť prevziať zodpovednosť,
- schopnosť presadiť sa,
- vodičský preukaz B.

- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: presov@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Benefity

- pracovná zmluva,
- základná zložka mzdy 8,50€/hod. + dochádzkový bonus 150€ + príplatky podľa Zákonníka práce, mesačne až 2.200€,
- väčšiu časť roka sa pracuje v zahraničí (krajiny EÚ) a časť roka na pracovisku v Starej Ľubovni,
- firemné auto, PC, telefón,
- stravné lístky ZDARMA,
- pracovné oblečenie ZDARMA.

- Ak Ťa ponuka zaujala, kontaktuj nás +421 948 933 944 alebo klikni na "Mám záujem".
  • Strojárstvo
  • Kde
    Stará Ľubovňa, SK
  • Typ úväzku
    Plný
  • Plat
    1.400 – 2.200 Є
  • Kontaktná osoba
    Jevčáková Viera, +421948933944

Máte záujem o túto pozíciu?

Vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.

uveďte vo formáte +421 123 456 789

Životopis nepovinné

Súbor sem presuňte alebo ho nahrajte

Nenašli ste vhodnú pracovnú pozíciu?

Zanechajte nám svoje číslo.

Zavoláme vám späť.

Alebo nám zavolajte.

Radi zodpovieme vaše otázky.