Montážnik pre lanovkové systémy v EÚ

  • Kde
    • Stará Ľubovňa, SK
  • Obor
    • Strojárstvo
  • Typ
    Plný
  • Plat
    1.400 – 2.200 Є
  • Kontaktná osoba
    Jevčáková, Viera | +421948933944
Pre popredného svetového výrobcu lanovkových systémov hľadáme samostatného a zodpovedného montážnika s možnosťou cestovania a spoznávania európskych krajín. Kontaktuj nás alebo klikni na "Mám záujem"!

Náplň práce

Si manuálne zručný, ovládaš cudzí jazyk a rád spoznávaš nové krajiny?

Máš dobré organizačné schopnosti, si zodpovedný a samostatný?

Ak si odpovedal na všetky otázky "áno", tak hľadáme práve Teba !

- Tvojou náplňou práce bude :

- samostatná organizácia a koordinácia rôznych montážnych procesov na stavbe s cieľom dodržať stanovené termíny a zaručiť ekonomicky a technicky správnu montáž,
- koordinácia montážneho procesu s externými spoločnosťami,
- montáž a údržba zariadení,
- kontrola existujúceho montážneho programu a vytvorenie samostatného montážneho programu (v spolupráci s technickým vedúcim pracoviska),
- príprava všetkých dokumentov súvisiacich s montážou (stavebný denník, formuláre, kontrolné zoznamy, technická dokumentácia atď.),
- dávanie pokynov a kontrola, či každý zamestnanec(externých firiem) dodržiava platné predpisy a prevádzkové pokyny týkajúce sa bezpečnosti práce, ako aj hygieny práce a či používa kolektívne ochranné prostriedky a dostupné osobné ochranné prostriedky,
- dokončenie inštalácie (technicky správna a správne fungujúca),
- samostatné podávanie správ technickému vedúcemu pracoviska,
- dodržiavanie bezpečnostných noriem, ktoré sa majú dodržiavať na stavenisku,
- dohľad nad organizáciou, čistotou a likvidáciou odpadu na stavenisku,
- kontrola náradia na stavenisku a tiež náradia subdodávateľov,
- kontrola dodaného materiálu,
- týždenné zapisovanie a zasielanie pridelených hodín na projektoch/nákladových strediskách.

Požiadavky

- odborná škola alebo prax v oblasti spracovania kovov - výhodou,
- skúsenosti s montážou,
- schopnosť čítať montážne výkresy,
- ochota cestovať,
- ochota pracovať nadčas,
- fyzická a duševná zdatnosť,
- technické znalosti,
- kreativita,
- pripravenosť na tímovú prácu,
- pripravenosť prevziať zodpovednosť,
- schopnosť presadiť sa,
- vodičský preukaz B.

- V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email: presov@centralwork.eu
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Benefity

- pracovná zmluva,
- základná zložka mzdy 8,50€/hod. + dochádzkový bonus 150€ + príplatky podľa Zákonníka práce, mesačne až 2.200€,
- väčšiu časť roka sa pracuje v zahraničí (krajiny EÚ) a časť roka na pracovisku v Starej Ľubovni,
- firemné auto, PC, telefón,
- stravné lístky ZDARMA,
- pracovné oblečenie ZDARMA.

- Ak Ťa ponuka zaujala, kontaktuj nás +421 948 933 944 alebo klikni na "Mám záujem".