Sales Manager - Slovensko

  • Kde
    • Bratislava, SK
  • Obor
    • Personalistika a ľudské zdroje
    • Predaj a obchod
  • Typ
    Plný
  • Plat
    Dohodou
  • Kontaktná osoba
    Křížová, Sylvie
Sme stabilná, na trhu dlhodobo pôsobiaca, česko-slovenská personálna spoločnosť. Aktuálne hľadáme nového kolegu, proaktívneho, dynamického, cieľavedomého obchodného manažéra. Ponúkame flexibilný pracovný čas, home office, firemný automobil a možnosť úplne samostatného pôsobenia.

Náplň práce

• vytipovanie nových obchodných príležitostí
• aktívne oslovovanie potenciálnych klientov
• business development, starostlivosť o existujúcich klientov
• monitoring trhu, tvorba nových obchodných stratégií, záujem o oblasť HR
• príprava prezentácií, účasť na tendroch, návštevy pracovných veľtrhov
• práca s databázou, spolupráca s kolegami v nábore a marketingu naprieč spoločnosťou na Slovensku aj v Česku
• reporting nadriadeným, podieľanie sa na rozvoji firmy

Požiadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdelanie
• skúsenosti na obdobnej obchodnej pozícii (služby) podmienkou
• prax v personálnej agentúre veľkou výhodou
• aktívna znalosť anglického jazyka (na úrovni schopnosti viesť obchodné rokovania)
• reprezentatívne vystupovanie, obchodné zručnosti
• vysoké pracovné nasadenie, zameranie na výsledok
• vlastná iniciatíva, proaktívny prístup
• organizačné a komunikačné zručnosti
• schopnosť samostatného rozhodovania
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič) podmienkou

Benefity

• dlhodobý pracovný pomer, kvalitné zaškolenie
• zaujímavý systém bonusov a odmien
• zázemie úspešnej spoločnosti
• možnosť odborného a osobnostného rozvoja
• tréningové a vzdelávacie aktivity
• príjemné pracovné prostredie
• občerstvenie na pracovisku
• stravenkový paušál
• benefitný program (Cafeterie/príspevok na penzijné pripoistenie)
• firemné auto, mobil aj notebook k dispozícii
• nástup možný podľa dohovoru