Sales Manager - Slovensko

Sme stabilná, na trhu dlhodobo pôsobiaca, česko-slovenská personálna spoločnosť. Aktuálne hľadáme nového kolegu, proaktívneho, dynamického, cieľavedomého obchodného manažéra. Ponúkame flexibilný pracovný čas, home office, firemný automobil a možnosť úplne samostatného pôsobenia.

Náplň práce

• vytipovanie nových obchodných príležitostí
• aktívne oslovovanie potenciálnych klientov
• business development, starostlivosť o existujúcich klientov
• monitoring trhu, tvorba nových obchodných stratégií, záujem o oblasť HR
• príprava prezentácií, účasť na tendroch, návštevy pracovných veľtrhov
• práca s databázou, spolupráca s kolegami v nábore a marketingu naprieč spoločnosťou na Slovensku aj v Česku
• reporting nadriadeným, podieľanie sa na rozvoji firmy

Požiadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdelanie
• skúsenosti na obdobnej obchodnej pozícii (služby) podmienkou
• prax v personálnej agentúre veľkou výhodou
• aktívna znalosť anglického jazyka (na úrovni schopnosti viesť obchodné rokovania)
• reprezentatívne vystupovanie, obchodné zručnosti
• vysoké pracovné nasadenie, zameranie na výsledok
• vlastná iniciatíva, proaktívny prístup
• organizačné a komunikačné zručnosti
• schopnosť samostatného rozhodovania
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič) podmienkou

Benefity

• dlhodobý pracovný pomer, kvalitné zaškolenie
• zaujímavý systém bonusov a odmien
• zázemie úspešnej spoločnosti
• možnosť odborného a osobnostného rozvoja
• tréningové a vzdelávacie aktivity
• príjemné pracovné prostredie
• občerstvenie na pracovisku
• stravenkový paušál
• benefitný program (Cafeterie/príspevok na penzijné pripoistenie)
• firemné auto, mobil aj notebook k dispozícii
• nástup možný podľa dohovoru
  • Personalistika a ľudské zdroje
  • Predaj a obchod
  • Kde
    Bratislava, SK
  • Typ úväzku
    Plný
  • Plat
    Dohodou
  • Kontaktná osoba
    Křížová Sylvie

Máte záujem o túto pozíciu?

Vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.

uveďte vo formáte +421 123 456 789

Životopis nepovinné

Súbor sem presuňte alebo ho nahrajte

Nenašli ste vhodnú pracovnú pozíciu?

Zanechajte nám svoje číslo.

Zavoláme vám späť.

Alebo nám zavolajte.

Radi zodpovieme vaše otázky.