Administratívny pracovník v oblasti mzdového účtovníctva Prešov

  • Kde
    • Prešov, SK
  • Obor
    • Personalistika a ľudské zdroje
  • Typ
    Plný
  • Plat
    Dohodou
  • Kontaktná osoba
    Křížová, Sylvie
Sme personálna spoločnosť s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu. Aktuálne hľadáme do nášho priateľského tímu v Prešove ďalšiu mzdovú účtovníčku.

Náplň práce

• spracovanie miezd pre našich zamestnancov (SK/CZ)
• vedenie mzdovej a personálnej agendy
• komunikácia s príslušnými úradmi, poisťovňami
• aktualizácia dát v internej SW
• tímová práca, komunikácia s ostatnými pobočkami
• reporting nadriadeným

Požiadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdelanie
• znalosť mzdovej a personálnej problematiky podmienkou
• znalosť platnej legislatívy (zákonníka práce, zdravotné a sociálne poistenie, dane)
• prax na rovnakej pozícii podmienkou
• znalosť práce na PC na pokročilej úrovni
• spoľahlivosť, starostlivosť, zodpovednosť
• aktívny prístup k práci, samostatnosť

Benefity

dlhodobý pracovný pomer
• príjemné pracovné prostredie
• novo zrekonštruované kancelárie
• občerstvenie na pracovisku
• stravenkový paušál a ďalšie firemné benefity
• mobil aj notebook k dispozícii
• vstupné zaškolenie a následný priebežný mentoring
• nástup možný ihneď alebo podľa dohovoru