Rady na pohovor

Ničoho sa nebojte – je tiež v našom záujme, aby ste prácu získali. Preto sa nemáte čoho obávať, nehryzieme. Radi vám poradíme, všetko do detailov vysvetlíme. Všetky konzultácie a rady sú samozrejme zadarmo.

Buďte pripravení - v prípade telefonického pohovoru sa uistite sa, že máte čas a pokoj, všetko náležite prebrať. V prípade osobnej schôdzky zase, že máte správnu adresu a viete, ako sa k nám dostať. Nezabudnite mať pripravené všetky potrebné dokumenty a doklady.

Dorazte včas – dochvíľnosť je výsada kráľov, ale nielen ich. Rezervujte si dostatok času na cestu MHD aj presunu pešo alebo na hľadanie miesta na parkovanie. Rovnako tak v prípade snehovej kalamity a iných komplikácií, majte dostatočnú časovú rezervu. Ak sa predsa len stane, že schôdzku nestíhate, zavolajte a ospravedlňte sa.

Reprezentujte - vhodné oblečenie, obuv, úprava zovňajšku vám vždy výrazne pomôže k získaniu novej práce, navyše ako bonus aj vy sa budete cítiť lepšie a sebavedomejšie.

 Pýtajte sa – pokiaľ vám čokoľvek nie je jasné, určite sa nás opýtajte. Nehanbite sa si všetko potrebné zapisovať. Dostanete veľa informácií a všetko si nemožno zapamätať. Pokojne nám aj po pohovore znovu zavolajte alebo napíšte na info@centralwork.eu, môžete sa samozrejme priamo obrátiť aj na svoju konzultantku.

Nevzdávajte sa – môže sa stať, že aktuálna ponuka práce z akéhokoľvek dôvodu – ten vám vždy oznamujeme – neklapne. Nie je však nutné zúfať, ponuky práce sa u nás pravidelne a svižne obmieňajú. Vaše údaje a požiadavky u nás zostávajú aktuálne v našej databáze a konzultantky s nimi aktívne pracujú, preto je len otázka času, kedy príde ďalšia vhodná pracovná ponuka.

 

Prajeme úspešné zvládnutie prvého kroku k vašej novej práci.