OBCHODNÝ MANAŽÉR

  • Kde
    • Bratislava, SK
    • Prešov, SK
  • Obor
    • Predaj a obchod
  • Typ
    Plný
  • Plat
    30.000 – 40.000 Kč
  • Kontaktná osoba
    Křížová, Sylvie
Sme stabilná, na trhu dlhodobo pôsobiaca, česko-slovenská personálna spoločnosť. Aktuálne hľadáme nového kolegu, proaktívneho, dynamického, cieľavedomého obchodného manažéra. Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, home office, firemný automobil a možnosť úplne samostatného pôsobenia.

Náplň práce

• vytipovanie nových obchodných príležitostí
• aktívne oslovovanie potenciálnych klientov
• business development, starostlivosť o existujúcich klientov
• monitoring trhu, tvorba nových obchodných stratégií
• príprava prezentácií, účasť na tenderoch
• práca s databázou, spolupráca s kolegami naprieč spoločnosťou v SR i ČR
• reporting nadriadeným, podieľanie sa na rozvoji firmy

Požiadavky

• SŠ/VOŠ/VŠ vzdelanie
• skúsenosti na obdobnej obchodnej pozícii podmienkou
• prax v personálnej agentúre veľkou výhodou
• aktívna znalosť anglického jazyka (obchodné rokovania)
• reprezentatívne vystupovanie, obchodné zručnosti
• vysoké pracovné nasadenie, zameranie na výsledok
• organizačné a komunikačné zručnosti
• schopnosť samostatného rozhodovania
• vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič) podmienkou

Benefity

• dlhodobý pracovný pomer
• príjemné pracovné prostredie
• občerstvenie na pracovisku
• stravenkový paušál a ďalšie firemné benefity
• firemné auto, mobil aj notebook k dispozícii
• zaujímavý systém bonusov a odmien
• kvalitné zaškolenie
• nástup možný podľa dohovoru
• možnosť spolupráce na ŽL